Jesteśmy profesjonalną agencją modelek i modeli zajmującą się promowaniem wizerunku świeżych twarzy w Polsce i zagranicą. Nabyliśmy doświadczenie podróżując po świecie i poznając branżę od środka. Dziś współpracujemy z wieloma agencjami modowymi m.in. w Paryżu, Mediolanie, Tokyo, Bangkoku, Londynie, Nowym Jorku, Los Angeles, Hongkongu, Szanghaju. Wkładamy całe nasze serce aby zapewnić modelkom i modelom odpowiedni rozwój, portfolio i prace.

Siedziba naszej agencji znajduje się w samym sercu Warszawy, przy ulicy Nowy Świat 57. Tu czujemy się najlepiej tworząc atmosferę przyjaznej modelom instytucji, agencji, która jest zarówno firmą jak i rodziną wspierającą się nazwajem i zbudowaną na zasadach szczerości i moralności.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem szukamy nowych twarzy. Jeśli chcesz się z nami skontaktować kliknij na górze strony w zakładkę „zostań modelem/modelką” lub po prostu wyślij do nas maila – office@mystmodels.pl

 

 

MYST MODEL MANAGEMENT ul. Nowy Świat 57 / 4 – 00-412, Warszawa
 

PRACUJĄ DLA NAS

Maciej Miąsek

Maciej Miąsek

Creative manager

tel. 570202811
mail. maciek@mystmodels.pl

Łukasz Kowalski

Łukasz Kowalski

Owner

Nina Major

Nina Major

booker

tel. 601500695
mail. nina@mystmodels.pl

Hubert Wencel

Hubert Wencel

Creative assistant & photographer

Dzielimy obowiązki pomiędzy naszych pracowników tak, aby móc zapewnić modelom należytą i zgodną z kodeksem etycznym opiekę, natomiast naszym klientom – profesjonalną i szybką współpracę. Zajmujemy się również pełną, kompleksową realizacją sesji zdjęciowych: kampanii reklamowych, lookbooków i sesji internetowych.

ODPISUJEMY NA WSZYSTKIE WIADOMOŚCI, NAPISZ DO NAS