Członkowie zespołu

2

Jan Kocoń - CEO - nakreśla wizję i kierunek rozwoju firmy, a także podtrzymuje pozytywną atmosferę. Ma otwarty umysł i - jak twierdzą nie tylko koledzy z biurek obok - ma dobre oko w biznesie. Fan każdej aktywności fizycznej, która często towarzyszy mu po przebytym dniu w pracy. Uwielbia podróże do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, chętnie wraca do Dubaju czy Kataru - nie tylko w służbowych interesach. Wyznawca zdrowego trybu życia.

KONTAKT +48 503 070 684

Jan Kocoń

-

CEO

2

Maciek Miąsek - booking division - modelingiem zajmuje się od 2012 roku. Swoje doświadczenie i kontakty zdobywał poznając ludzi i podróżując po świecie. Otwarty, ale i wymagający, więc jeśli przyjdzie Ci z nim pracować, to odczujesz z tego dużo komfortu i profesjonalizmu jednocześnie. Prywatnie pasjonat teatru, kuchni azjatyckiej i sportów zimowych.

Maciej Miąsek

-

Office manager

2

Julia Szczepanowska - Opiekunka działu damskiego. Zajmuje się przygotowaniem materiałów modelki i wszelkimi kwestiami administracyjnymi związanymi z kontraktem modelki. Prywatnie lubi grać w tenisa, podróżuje po Azji.

Julia Szczepanowska

-

women's division

2

Hubert Wencel - technician management - absolwent PJATK w Warszawie. W agencji zajmuje się fotografowaniem i identyfikacją graficzną, więc jeśli wpadniesz do nas na polaroidy, to pewnie on zrobi Ci najlepsze. Tworzy muzykę i animacje, kręci filmy, w wolnym czasie interesuje go wspinaczka górska.

Hubert Wencel

-

technical management

Close Menu